حمایت از پرورش قورباغه و زالو در آستارا

با اشتراک گذاری، به ما کمک میکنید:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

رئیس اداره شیلات آستارا گفت: سازمان شیلات از پرورش و تکثیر آبزیان غیرمأکول در شهرستان از قبیل زالو، قورباغه و جلبک دریایی حمایت می کند.

به گزارش سایت فیشری و به نقل از ایسنا، صادق خاصی پور اظهار کرد: تولید آبزیان غیر مأکول، تأثیر بسزایی را در افزایش صادرات و ارزآوری دارد و در همین راستا شاهد حمایت سازمان شیلات از اینگونه طرح‌ها هستیم.

وی با بیان اینکه این آبزیان نقش بسزایی را در تولید لوازم آرایشی و بهداشتی، پزشکی، غذای دام و طیور و حتی پوشاک دارند، خاطرنشان کرد: هم اکنون سه تقاضای پرورش زالو را در سطح شهرستان داریم که در صورت تکمیل در سال 98 به بهره برداری می رسند.

خاصی پور ادامه داد: فعالیت در این‌گونه طرح ها مورد حمایت همه جانبه شیلات است و حتی در صورت مشغله متقاضی، با معرفی یک نفر به عنوان پشتیبان، صدور پروانه، بازاریابی و سایر موارد پیگیری می شود.

وی با تأکید بر اینکه متقاضیان اینگونه طرح ها می توانند از تسهیلات با سود حداقل برخوردار شوند، افزود: برای برخورداری از تسهیلات، متقاضیان می توانند از تسهیلات 200 میلیون ریالی مشاغل خانگی استفاده کنند و در صورت برنامه ریزی برای تولید انبوه، هیچ سقفی برای تسهیلات تعریف نشده است.

رئیس اداره شیلات آستارا در پایان با اشاره به شرایط مرزی بودن شهرستان و فعالیت سه مرز زمینی، دریایی و ریلی، تصریح کرد: موقعیت استراتژیک شهرستان سبب شده است تا فعالیت در اینگونه طرح ها با سود قابل توجه مواجه شود و سرمایه گذاران باید در دسترس بودن بازار کشورهای حوزه قفقاز و CIS را مدنظر قرار دهند.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی