نظارت بر فعالیت اراضی واگذار شده پرورش میگو

با اشتراک گذاری، به ما کمک میکنید:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

‌معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: اراضی پرورش میگو در سطح استان باید وارد چرخه تولید گردند و فرمانداران استان برای تسریع در روند اجرای طرح‌های پرورش میگو در سطح استان بر پیشرفت کارها در این زمینه نظارت کنند.

به گزارش سایت فیشری و به نقل از ایسنا،‌ ایرج حیدری در نشست بررسی میزان پیشرفت اجرای طرح‌های پرورش میگوی استان هرمزگان، خاطرنشان کرد: اراضی پرورش میگو در سطح استان باید وارد چرخه تولید گردند و فرمانداران به‌عنوان ناظر و شیلات به‌عنوان دستگاه مجری میزان پیشرفت کار در اراضی واگذار شده استان را ارزیابی و گزارش نمایند.

وی اظهار کرد: ایجاد زیرساخت‌ها در اراضی پرورش میگو  استان برای سرعت بخشیدن در کارها در این بخش ضروری است و دستگاه‌های متولی این مهم را پیگیری کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: درزمینهٔ پرورش میگو شیلات استان مسئول سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی  است و کارها باید بر محور اطلس جغرافیایی این بخش باشد و در این راستا فرمانداران به‌عنوان ناظر شیلات را همراهی کنند.

حیدری تصریح کرد: باید وضعیت کلیه اراضی واگذار شده در استان برای اجرای طرح‌های پرورش میگو به‌صورت دقیق ارزیابی گردد و مشخص گردد و پیشرفت اجرای طرح‌های به چه میزانی است.

وی عنوان کرد: در سطح شهرستان‌های استان فرمانداران به‌عنوان ناظر پیشرفت اجرای طرح‌های پرورش میگو  را به‌صورت دقیق رصد و به استانداری گزارش نمایند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان اظهار کرد: در صورت اجرای به‌موقع طرح‌های پرورش میگو هم شاهد ایجاد اشتغال مناسبی در سطح استان خواهیم بود.

حیدری با اشاره به ظرفیت‌های مناسب استان درزمینه پرورش ماهی در قفس، خاطرنشان کرد: هرمزگان ظرفیت‌های مناسبی در زمینه پرورش ماهی در قفس دارد که از سرمایه‌گذاران ‌متقاضی و فعال در این بخش حمایت می‌شود.

وی اضافه کرد: اداره کل شیلات استان به‌عنوان دستگاه متولی اطلاع‌رسانی دقیقی برای جذب سرمایه‌گذاران بخش پرورش ماهی در قفس با توجه به وجود ظرفیت‌های گسترده و مناسب در استان نماید.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی