تجهیز شناورهای بوشهر به ردیاب ماهواره‌ای

با اشتراک گذاری، به ما کمک میکنید:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

تجهیز شناورهای صیادی

  به زودی کلیه شناورهای صید سنتی استان بوشهر و لنج های صیادی به سیستم ردیاب ماهواره ای تجهیز خواهند شد.
به گزارش سایت فیشری و به نقل از مانا، استان بوشهر با داشتن طولانی ترین مرز دریایی با خلیج فارس ظرفیت مهمی برای صید و صیادی فراهم کرده است.
یکی از کارشناسان شیلات بوشهراز تجهیز لنج‌های صیادی به  سامانه کنترل آنلاین خبرداد و بیان کرد: به زودی کلیه شناورهای صید سنتی استان بوشهر به سیستم ردیاب ماهواره ای تجهیز خواهند شد.
این کارشناس مسئول افزود: هم اکنون امکان تجهیز این شناورها به دوروش تلفن همراه وماهواره ای فراهم شده که سیستم اول تا محدوده 30 کیلومتردوراز ساحل را پوشش می دهد وبه صورت نیمه آنلاین است .در سیستم ماهواره ای ارتباط و ردیابی شناوربه صورت آنلاین ودرکلیه محدوده های آبی انجام می شود. مقدمات این کارفراهم شده وانتظار می رود با مشارکت مالکین این شناورها مراحل نصب این سیستم به زودی آغاز شود .
براساس این گزارش نصب این سیستم به امنیت دریانوردی کمک شایانی می کند ومدیریت بهتر فعالیت های صیادی را تحقق می بخشد. این سامانه کاهش عبور از مرزهای آبی را در پی دارد.
گفتنی است  بیش از 500 شناور صیادی سنتی در آب های ساحلی استان بوشهر به صید می پردازند وفقدان این تجهیزات درزمان حادثه امکان ردیابی وکمک به آنان را با مشکل مواجه ساخته است .

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی