روسها در شهرک شیلاتی بابلسر

با اشتراک گذاری، به ما کمک میکنید:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

بازدید هیات روسی از بابلسر

  صبح روز سه شنبه مورخ 25/2/97 یک هیات روسی به سرپرستی معاون استانداری ولگاگراد کشور روسیه از واحدهای صنایع شیلاتی استان مازندران در شهرک صنعتی میرود شهرستان بابلسر، شرکت پاک ثمر میرود، شرکت خوراک آبزیان بهدانه شمال، قوطی سازی مازند و نیز شرکت فرآورده های تلاجی بازدید کردند. 

در این بازدید خیریانپور معاون هماهنگی اموراقتصادی وتوسعه منابع استانداری، اسد فرماندار و محمدزاده سرپرست شیلات استان مازندران این هیات را همراهی می کردند.
به گزارش سایت فیشری و به نقل از شیلات استان مازندران، مهندس محمدزاده ضمن تشریح ظرفیت های شیلاتی استان گفت: درحال حاضرحدود۳۰ واحد شیلاتی فعالند که علاوه برتامین بخشی از نیازهای  استان، محصولات شیلاتی را به خارج  از کشور صادر می کند.
 وی در ادامه با اشاره به همکاری شیلاتی ایران وروسیه افزود: سال گذشته یک محموله ۲۰ تنی ماهی خاویاری پرورشی توسط شرکت پاک ثمر میرود به کشور روسیه صادر شد که ارزآوری خوبی داشت و بر اساس بررسی های  به عمل آمده محموله دیگری درآینده نزدیک به این کشور ارسال خواهدشد.
 سرپرست شیلات مازندران با بیان اینکه فرصت های سرمایه گذاری شیلاتی خوبی برای همکاری شیلاتی دوکشور وجود دارد، این گونه بازدید ها را زمینه مناسبی برای شناخت بیشتر توانمندی‌های شیلاتی دانسته وآمادگی شیلات رابرای توسعه همکاری های شیلاتی فیمابین اعلام کرد.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی