بدلیل نداشتن کد IR، صادرات آبزیان از خراسان رضوی صورت نگرفته

با اشتراک گذاری، به ما کمک میکنید:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

تولید ماهی در خراسان رضوی

مدیر امور شیلات و آبزیان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: میزان تولید ماهی ما در سال گذشته تا پایان اسفند ماه 10 هزار و 195 تن بوده است.

به گزارش سایت فیشری و به نقل از ایسنا، محمدرضا مهدی‌زاده اظهار کرد: میزان تولید ماهی ما در سال گذشته تا پایان اسفند ماه 10 هزار و 195 تن بوده که از این مقدار حدود 583 تن آن ماهیان گرمابی در استخرهای ذخیره، 474 تن آن ماهیان گرمابی در منابع آبی و 8155 تن آن ماهیان سردابی بوده است.

وی ادامه داد: علاوه بر آن حدود 600 هزار شاخه گیاه آبزی و زینتی آکواریومی بوده است و حدود 6.5 میلیون نیز ماهی زینتی در سال گذشته پرورش داده‌ایم.

مدیر امور شیلات و آبزیان جهاد کشاورزی خراسان رضوی با بیان اینکه رتبه اول تولید ماهی در استان ما متعلق به شهرستان سبزوار با تولید 3135 تن بوده، عنوان کرد: همچنین چناران با تولید 1094 تن و در نهایت شهرستان داورزن با تولید 706 تن بعد از شهرستان سبزوار رتبه‌های دوم و سوم را از آن خود کردند.

مهدی‌زاده در خصوص صادرات نیز، خاطرنشان کرد:  در استان ما به دلیل آن که کسی کد (IR)  ندارد صادراتی انجام نگرفته و اگر هم صورت گرفته باشد به استان‌های دیگر صادر شده است.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی