از امروز هیچ صیادی با هیچ وسیله ای حق صید در بوشهر را ندارد

با اشتراک گذاری، به ما کمک میکنید:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

شروع دریابس در بوشهر

مدیرکل شیلات استان بوشهر از آغاز طرح «دریابس» در آب‌های استان خبر داد و گفت: از امروز صید آبزیان در خلیج فارس در محدوده آب‌های استان بوشهر ممنوع است.

به گزارش سایت فیشری و به نقل از مهر، عباسعلی زنده‌بودی اظهار داشت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته امروز طرح دریابس در استان بوشهر آغاز شده است و به همین دلیل از امروز صید و صیادی در خلیج فارس در محدوده آب‌های استان ممنوع است.

وی از آغاز فعالیت گشت‌های تحقیقاتی پژوهشکده میگو در خلیج فارس خبر داد و اضافه کرد: زمان آغاز صید میگو در خلیج فارس بر اساس نتایج تحقیق این گشت‌ها تعیین می شود.

عباسعلی زنده بودی » عباسعلی زنده بودی

مدیرکل شیلات استان بوشهر ادامه داد: از مهمترین اهداف اجرای طرح دریابس می‌توان به مدیریت ذخیره آبزیان در آب‌های ساحلی استان بوشهر اشاره کرد.

وی با اشاره به اینکه در زمان اجرای این طرح هیچ صیادی با هیچ وسیله صیدی و در هیچ نقطه‌ای در استان بوشهر اجازه صید آبزیان ندارد، خاطرنشان کرد: این طرح تا زمان آغاز صید میگو در آب‌های استان ادامه دارد.

زنده‌بودی با بیان اینکه دریابس حداکثر یک ماه طول خواهد کشید، افزود: نیروهای یگان حفاظت منابع آبزیان در این راستا بازرسی‌های لازم را خواهند داشت و با عرضه‌کنندگان میگوی تازه در این ایام برخورد خواهد شد.

زمان آغاز صید میگو در استان بوشهر نیمه نخست مردادماه خواهد بود.

طراحی گرافیک، طراحی پوستر، طراحی لوگو، طراحی وب, طراحی بروشور, طراحی استند,گرافیست


+ 0
+ 0

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی