سایت پرورش میگوی سایه خوش هرمزگان مجددا فعال شد

با اشتراک گذاری، به ما کمک میکنید:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

پرورش میگو

مدیرکل شیلات هرمزگان گفت: سایت پرورش میگوی سایه خوش چندین سال گذشته راکد و متروکه شده بود که در حال حاضر به چرخه تولید بازگشته است.

به گزارش سایت فیشری و به نقل از ایسنا، سید پرویز محبی در جمع خبرنگاران از طراحی، ساخت و نصب دریچه  کنترل کانال آبرسان در سایت پرورش میگوی سایه خوش شهرستان بندرلنگه با حمایت های انجام شده از سوی استانداری هرمزگان با تخصیص 2 میلیارد ریال اعتبار دولتی خبر داد.

وی اضافه کرد: اداره کل شیلات هرمزگان با حمایت های انجام شده از سوی استانداری هرمزگان و سازمان برنامه و بودجه با تخصیص دو میلیارد  ریال اعتبار دولتی اقدام به طراحی و ساخت و نصب دریچه کنترل یکطرفه کانال آبرسان سایت پرورش میگوی شهرستان بندرلنگه کرده است.

پرویز محبی » سیدپرویز محبی

مدیرکل شیلات هرمزگان تصریح کرد: هدف از اجرای این طرح حمایت از توسعه تولید و اشتغال پایدار در این مجموعه تولیدی است و نصب این دریچه می‌تواند کمک بسیار موثری در افزایش زمان آبگیری و  پایداری تامین آب شور مورد نیاز پرورش دهندگان   و در نتیجه افرایش تولید به دنبال داشته باشد.

 محبی گفت: سایت پرورش میگوی سایه خوش چندین سال گذشته راکد و متروکه شده بود  که در حال حاضر به چرخه تولید بازگشته است و دریچه های مذکور از زمان احداث درسال 80 تا کنون تعمیر و مرمت نشده بود و پرورش دهندگان در تامین آب از دریا با مشکل اساسی مواجه بودند.

مدیرکل شیلات هرمزگان اظهار کرد: در سال 95 سایت پرورش میگو سایه خوش  تعداد   80    مزرعه و درسطح 810 هکتار  فعال بود و با  تولید دو هزار و 400  تن میگو بطور مستقیم  400  نفر مشغول بکار بودند  و امسال نیز با افزایش سطح زیر کشت تولید این سایت افزایش خواهد یافت.

محبی در پایان افزود: این دریچه ها با تکنولوژی داخلی و مواد ضد خوردگی و مقاوم در برابر آب شور در مجموعه کشتی سازی خلیج فارس ساخته شده است.

طراحی گرافیک، طراحی پوستر، طراحی لوگو، طراحی وب, طراحی بروشور, طراحی استند,گرافیست


+ 0
+ 0

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی