دستگیری صیادان متخلف آشوراده

با اشتراک گذاری، به ما کمک میکنید:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دستگیری متخلفین آشوراده

فرمانده یگان حفاظت شیلات گلستان گفت: با تلاش نیروهای یگان حفاظت شیلات استان سه فروند قایق موتوری غیرمجاز به همراه شش سرنشین در حوزه استحفاظی جزیره آشوراده شهرستان بندر ترکمن شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش سایت فیشری و به نقل از ایسنا، سرهنگ پاسدار غفار سعیدی نسب در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: نیروهای یگان حفاظت استان طی یک مرحله گشت دریایی در حوزه استحفاظی آشوراده، یک فروند قایق موتوری با دو سرنشین غیرمجاز به همراه ادوات و آلات صیادی غیر مجاز از جمله یک قایق پارویی، 7 رشته دام فلس‌دار، 4 شاخه لنگر و سه عدد پارو را شناسایی کردند.

وی افزود: در ادامه این عملیات نیز 4 صیاد دیگر به همراه 2 قایق پارویی دستگیر و 13 رشته دام فلس‌دار و مقداری ماهی استخوانی توسط نیروهای یگان حفاظت شیلات استان کشف و ضبط شد.

فرمانده یگان حفاظت شیلات گلستان  تاکید کرد: هم‌چنین در عملیاتی دیگر در همین منطقه که طی دو مرحله اجرا شد، 4 نفر صیاد غیرمجاز به همراه آلات و ادوات صیادی غیر مجاز شناسایی و دستگیر شدند. در این مرحله از گشت زنی 2 فروند قایق موتوری غیرمجاز و دو دستگاه جی پی اس از این صیادان غیرمجاز کشف و ضبط شد.

سعیدی نسب در پایان خاطرنشان کرد: کلیه متهمان به همراه آلات و ادوات کشف شده پس از تشکیل پرونده قضایی جهت رسیدگی به دادسرای عمومی انقلاب شهرستان بندرترکمن معرفی و اعزام شدند.

طراحی گرافیک، طراحی لوگو، مهدی محجوب، طراحی سایت، طراحی بروشور و کاتالوگ، غرفه آرایی


+ 0
+ 0

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی