سفرهای رییس شیلات، در سکوت خبری

با اشتراک گذاری، به ما کمک میکنید:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دکتر صالحی

رئیس سازمان شیلات و معاون وزیر جهاد کشاورزی کشور در بولاغلار نیر برای بررسی مشکلات پرورش دهندگان ماهی حضور یافت.

به گزارش سایت فیشری و به نقل از فارس، در بازدیدی که رئیس سازمان شیلات صبح امروز از نیر انجام داد برای بررسی مسائل و مشکلات پرورش دهندگان ماهی در سکوت خبری و بدون حضور پرورش دهندگان ماهی و مسؤولان شهرستانی در بولاغلار نیر حضور یافت.

حسن صالحی در این بازدید از استقرار اداره شیلات در شهرستان نیر خبر داد.

وی میزان مصرف ماهی در اردبیل را نزدیک متوسط کشور اعلام کرد.

بسیاری از پرورش دهندگان ماهی و متقاضیان این عرصه در شهرستان نیر از سفر در سکوت خبری رئیس سازمان شیلات ایران گله‌مند هستند و این حرکت را سنگ‌اندازی به توسعه شیلات نیر دانستند.

مدیر جهاد کشاورزی نیر نیز در وسط بازدید خودشان را به جمع آنها در بولاغلار رسانده و در زمان محدود مطالب و مشکلات شیلات منطقه را از طرف پرورش دهندگان به ریاست سازمان و مدیرکل شیلات استان ارائه کرده است.

همچنین در روزهای گذشته نیز به دنبال فاجعه تلف شدن هزاران قطعه ماهی در پشت سد یامچی، رئیس سازمان شیلات، معاون وزیر و معاون سازمان شیلات کشور در سکوت رسانه‌ای به اردبیل سفر کردند.

این سفر یک روزه که بدون دعوت از خبرنگاران  انجام شد به صلاحدید مدیرکل شیلات بدون حضور خبرنگاران صورت گرفته تا مجال و فرصتی برای خبرنگاران جهت طرح سئوال و مباحثی در خصوص علت تلف شدن ماهیان پشت سد یامچی از رئیس سازمان شیلات فراهم نشود.

در این سفر آنچه که جالب به نظر می‌رسید اعتراض خود مسؤولان روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی به سفر خاموش و بی‌سر و صدای رئیس سازمان شیلات به استان اردبیل بوده که مدیرکل شیلات استان نخواسته با دعوت از خبرنگاران، فرصت طرح و یافتن پاسخ برخی از سئوالات و ابهامات چند وقت اخیر در حوزه آبزی‌پروری فراهم شود که این اقدام باعث شد تا با دعوت نشدن از خبرنگاران همچنان این موضوعات در هاله‌ای از ابهام باقی بمانند.

در روزهای اخیر در حوزه آبزی‌پروری تلف شدن هزاران قطعه ماهی در سد یامچی و اعتراضی که برخی از پرورش‌دهندگان ماهی به عملکرد شیلات داشتند، زمینه‌ای را فراهم کرده تا زمزمه تغییر مدیریت در شیلات استان اردبیل بالا گرفته و احتمال تعویض میر آرمان واعظی بعد از سال‌های طولانی از حوزه شیلات و آبزیان استان اردبیل قوت بگیرد.

منبع: فارس

طراحی گرافیک، طراحی لوگو، مهدی محجوب، طراحی سایت، طراحی بروشور و کاتالوگ، غرفه آرایی


+ 0
+ 0

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی