صادرات محموله های آبزیان از طریق بندر چابهار

با اشتراک گذاری، به ما کمک میکنید:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

سرپرست گروه پایش صنایع شیلاتی و توسعه بازار آبزیان اداره کل شیلات سیستان و بلوچستان (آب های ساحلی) گفت: با فراهم شدن زیرساخت های لازم، امکان صادرات محموله های یخچالی انواع آبزیان از طریق بندر چابهار به بازارهای هدف فراهم شد.

بهزاد امیری، بیان کرد: با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های شیلاتی استان پیگیری ایجاد زیرساخت های لازم برای صادرات و واردات آبزیان و محصولات شیلاتی از طریق بندر چابهار به دیگر کشورها به ویژه جنوب شرق آسیا در چند سال اخیر با هماهنگی دیگر ارگان های ذیربط در دستور کار قرار گرفته است.

وی بیان کرد: با فراهم شدن زیرساخت های لازم توسط اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان و استفاده از امکانات و ظرفیت های موجود در بندرهای شهید بهشتی و شهید کلانتری، امکان صادرات محموله های یخچالی انواع آبزیان از طریق بندر چابهار به بازارهای هدف ایجاد شد.

به گفته این مقام مسئول، کاهش هزینه هایTHC (تخلیه و بارگیری کانتینر)، کاهش هزینه حمل و نقل جاده ای و زمان از مبدا (بندر چابهار) به مقاصد بازارهای هدف در مقایسه با سایر بنادر( حدود ۱۵ تا ۲۰ روز ) برای صادرکنندگان منطقه برخی از مزیت های صادرات از طریق بندر چابهار است.

سرپرست گروه پایش صنایع شیلاتی و توسعه بازار آبزیان اداره کل شیلات سیستان و بلوچستان اضافه کرد: در حال حاضر دو سایت بندر شهید بهشتی با ظرفیت نگهداری ۵۴۰ کانتینر یخچالی و بندر شهید کلانتری با ظرفیت نگهداری ۱۴۴ کانتینر یخچالی آماده ارائه خدمات در زمینه صادارت آبزیان و فرآورده های شیلاتی است که با هماهنگی های صورت گرفته توسط اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با خطوط کشتیرانی، امکان ارائه سرویس و ارسال محموله های شیلاتی به صورت کانتینر یخچالی به بنادر کشورهای هند،جین، تایلند و مالزی وجود دارد.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی