امضا تفاهم نامه سازمان شیلات و سازمان فنی و حرفه ای

با اشتراک گذاری، به ما کمک میکنید:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

رئیس سازمان شیلات ایران از امضا تفاهم‌نامه میان این سازمان و سازمان فنی وحرفه ای خبرداد و گفت: هدف از امضا این تفاهم نامه ارتقاء آموزش نیروی انسانی است.

نبی الله خون میرزایی در برنامه صبح و گفتگو درخصوص اقدامات صورت گرفته در خصوص مهارت‌آموزی در حوزه شیلات گفت: برنامه داریم در هفته جاری تفاهم نامه همکاری میان سازمان شیلات ایران و سازمان فنی و حرفه‌ای امضاء کنیم تا از این طریق بتوانیم زمینه مهارت‌آموزی در حوزه شیلات را تقویت کنیم.

وی افزود: با امضاء این تفاهم‌نامه زمینه لازم برای آموزش نیروی انسانی فراهم خواهد شد.

رئیس سازمان شیلات ایران با بیان اینکه آموزش و مهارت افزایی نیروی انسانی از برنامه‌های سازمان شیلات بشمار می‌رود، تاکید کرد: این سازمان همواره تلاش دارد تا تجربیات خود را به بخش خصوصی در این حوزه منتقل کند.

خون میرزایی عنوان کرد: سازمان شیلات و وزارت جهاد کشاورزی تاکید دارد که بهره‌وری مدیون مهارت و تخصص نیروی انسانی است بنابراین برای دستیابی به این هدف برنامه‌های متعددی را طراحی کرده است.

وی اضافه کرد: وزارت جهاد کشاورزی برنامه جدیدی تحت عنوان یاوران تولید را در دستور کار خود قرارداده که در این طرح بخش‌های تحقیقاتی این وزارتخانه مکلف شده‌اند تا تجربیات و دانش خود را به بهره برداران ارائه کنند.

*برگزاری کارگاه‌های آموزشی سالانه برای توانمندسازی نیروی انسانی

رئیس سازمان شیلات ایران با بیان اینکه بیش از ۲۴۰ هزار نفر در حوزه شیلات و خدمات آن مشغول به فعالیت هستند، گفت: این سازمان در راستای توانمندسازی نیروی انسانی فعال در این حوزه اقدام به برگزاری کارگاه‌های آموزشی به صورت سالیانه کرده است.

خون میرزایی خاطرنشان کرد: همچنین این سازمان در راستای ارتقاء سطح توانمندسازی نیروی انسانی فعال در حوزه شیلات اقدام به برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی و همکاری با سازمان‌های بین المللی کرده است.

وی افزود: ما برنامه داریم تا دانش و تجربه بخش دولتی را به بخش خصوصی منتقل کنیم.

رئیس سازمان شیلات ایران تاکید کرد: این سازمان همچنین برنامه‌هایی برای آموزش مشاغل خانگی در حوزه شیلات دارد

 

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی