مزایده مخازن ۱۰ سد استان اردبیل جهت پرورش آبزیان

با اشتراک گذاری، به ما کمک میکنید:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

عباس جنگی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مخازن ۱۰ سد استان اردبیل جهت پرورش آبزیان از طریق برگزاری مزایده به بخش خصوصی واگذار می‌شود.

وی افزود: آگهی مزایده در مطبوعات چاپ و به اطلاع عموم رسده است و کلیه افراد حقیقی و حقوقی می‌توانند در این مزایده شرکت کنند.

 مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل بیان کرد: سد کوهساره اردبیل، سدهای پردستلو و لیکوان کوثر، سدهای مزرعه جهان، قصابه، قره قیه و ینگجه مشگین شهر و سدهای سقزچی، سربند و سوها شهرستان نمین سدهایی هستند که آبزی‌پروری در آنها به‌صورت یک ساله واگذار می‌شود.

وی تصریح کرد: آب آشامیدنی و بهداشتی شهرها در اولویت است و در جهت تخصیص آب خام به شرکت آب و فاضلاب استان محدودیتی نداریم.

جنگی به آمادگی این شرکت برای حفر و کف‌شکنی چاه، لایروبی چشمه، چاه و قنات جهت تامین آب آشامیدنی روستاها اشاره کرد و ادامه داد: در صورت ارائه درخواست از طرف شرکت آب و فاضلاب استان، در اسرع وقت نسبت به صدور مجوز و انجام اقدامات لازم اقدام خواهد شد.

وی بیان داشت: برای تأمین آب شرب و نیازهای کشاورزی و معیشتی روستاهای حاشیه رودخانه دره رود، ۶ متر مکعب بر ثانیه آب از سد سبلان رهاسازی شده است.

 مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل در خصوص لایروبی رودخانه بالهارود گفت: برای این کار ۸ میلیارد تومان اختصاص یافته که به‌زودی پیمانکار طرح انتخاب و عملیات اجرایی آغاز خواهد شد.

 

 

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی