شیلات هرمزگان پیشرو در بیمه آبزیان پرورشی

با اشتراک گذاری، به ما کمک میکنید:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 سرپرست اداره کل شیلات هرمزگان از کسب رتبه نخست بیمه گذاری آبزیان پرورشی توسط پرورش دهندگان آبزیان هرمزگان در کشور خبر داد.

عبدالرسول دریایی با اشاره به اهمیت موضوع بیمه و جبران خسارت به ویژه در پرورش آبزیان که با موجود زنده در گیر است،گفت: بدون شک صنعت تکثیر و پرورش آبزیان به ویژه میگو با تهدیداتی ازقبیل بیماری، آلودگی و تلفات همراه است که بیمه می تواند نقش قابل توجه ای در جبران خسارات وارده به پرورش دهندگان داشته باشد.

وی افزود: به همت شیلات هرمزگان و با حمایت سازمان شیلات ایران، استانداری هرمزگان، صندوق بیمه کشاورزی و بانک کشاورزی هرمزگان در در راستای اجرای بند ث ماده 33 قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور، استان هرمزگان توانست رتبه نخست بیمه آبزیان از ابتدای سال 99 تاکنون به خود اختصاص دهد.

دریایی تصریح کرد:  از ابتدای سال 99 تا کنون حدود  280 فقره قرارداد بیمه آبزیان با پرورش دهندگان این محصول منعقد و و بالغ بر دو هزار و 180 هکتار از مزارع پرورش میگو و ماهی در قفس موجود در استان تحت پوشش بیمه قرار گرفت.

سرپرست اداره کل شیلات هرمزگان با بیان اینکه  این طرح تا پایان مردادماه ادامه دارد،مطرح کرد: امید می رود در سال جاری بیش از پنج هزار هکتار از سطوح زیر کشت آبزیان استان تحت پوشش بیمه کشاورزی قرار گیرد.

 استان هرمزگان با بهره مندی از ظرفیت‌های شیلاتی توانسته بالغ بر یک چهارم تولیدات شیلاتی کشور را به خود اختصاص دهد.

 

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی