طرح‌های پرورش ماهیان زینتی مورد حمایت شیلات قرار می‌گیرند

با اشتراک گذاری، به ما کمک میکنید:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

رئیس اداره شیلات شهرستان آستانه‌اشرفیه با اشاره به نقش نگهداری آکواریوم در ایجاد محیطی آرام در منازل گفت: یکی از ویژگی طرح‌های پرورش ماهی‌های زینتی سهولت تکثیر و عام‌پسندی بوده که از متقاضیان پرورش ماهی‌های زینتی حمایت می‌شود.

حسن قاسمپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آستانه‌اشرفیه با اشاره به فعالیت سه کارگاه صنعتی پرورش ماهی‌های زینتی اظهار کرد: پرورش ماهی‌های زینتی یکی از پردرآمدترین شغل‌ها در استان گیلان بوده و می‌تواند زمینه‌ساز اشتغال و رونق اقتصادی منطقه شود.

وی شهرستان آستانه‌اشرفیه را یکی از قطب‌های پرورش ماهی‌های زینتی در کشور دانست و افزود: سالانه دو میلیون بچه ماهی زینتی در کارگاه‌های این شهرستان تولیدشده و در این کارگاه‌ها برای ۱۸ نفر اشتغال ایجاد می‌شود.

رئیس اداره شیلات شهرستان آستانه‌اشرفیه با اذعان به اینکه پرورش ماهی‌های زینتی کاری بسیار سخت ولی پردرآمد است، تصریح کرد: انجل، گلوپی، گلدفیش، تایگر، دم شمشیری، تترا، مولی، اسکار، گورامی، گوپی از انواع ماهی‌های زینتی هستند که در این شهرستان پرورش و به دیگر نقاط کشور صادر می‌شود.

قاسمپور با تأکید بر نقش نگهداری آکواریوم در ایجاد محیطی آرام گفت: یکی از ویژگی طرح‌های پرورش ماهی‌های زینتی سهولت تکثیر و عام‌پسندی بوده و از متقاضیان پرورش ماهی‌های زینتی حمایت می‌شود.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی