احضار مدیر سابق شیلات قشم

با اشتراک گذاری، به ما کمک میکنید:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: سلامت اداری و برخورد با فساد در اولویت کاری سازمان منطقه آزاد قشم است و در این راه با مدیرانی که بخواهند از موقعیت خود سوء استفاده کنند، طبق قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی برخورد جدی می شود.

حمیدرضا مومنی عصر امروز(سوم خردادماه) در آیین تودیع و معارفه مدیر شیلات و کشاورزی و مدیر مرکز بین المللی رشد سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با شناسایی تخلف مدیر شیلات، احصای تخلفات وی و ارجاع به اداره کل حراست این سازمان، مدیر مربوطه برکنار و تحویل مقامات امنیتی شد.
وی با بیان اینکه برخورد با فساد در بخش های مختلف سازمان منطقه آزاد قشم مدتهاست آغاز شده، ادامه داد: در چند ماه گذشته در جریان یکی از موارد فساد در سازمان با شناسایی یکی از کارکنان متخلف بخش مالی سازمان و همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج)، پرونده اختلاس وی هم اکنون نیز در جریان است.
وی همچنین با اشاره به یک مورد جعل اسناد از سوی سرمایه گذاران سوری و مراجعه کنندگان سازمان منطقه آزاد قشم، افزود: با بررسی های انجام شده، تخلفات به سرعت به دستگاه های نظارتی ارجاع شد.
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم همچنین از ثبت دارایی های مدیران سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد و بیان کرد: باید مشخص شود مدیران چه دارایی هایی دارند و در مدت مسئولیتشان چه میزان به دارایی هایشان اضافه شده است.
وی شفافیت را رکن اساسی برای رشد و توسعه سازمان منطقه آزاد قشم برشمرد و اضافه کرد: با تمامی تخلفات در بخش های مختلف سازمان، برخورد خواهد شد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، عنوان کرد: هرگونه تخلف، کم کاری و نقطه ضعفی که در منطقه آزاد قشم می بینند را با مکانیزم جدیدی که تعریف کردیم، توسط روابط عمومی دریافت و پس از تجزیه و تحلیل و به منظور انعکاس  به بخش ها و معاونت های مختلف اعلام می شود.
وی اضافه کرد: به طور حتم در رفع مشکلات مردم جزیره اقدام اجرایی و اصلاحی انجام شود.
به گزارش ایسنا، در این مراسم، "حامد عبداللهی" مدیر شیلات و کشاورزی برکنار و "منصور آزاد" سرپرست جدید شیلات و کشاورزی سازمان منطقه آزاد قشم شد.همچنین در حکم دیگری "محمدرضا عباسی" جای خود را به "کمال بیرامیان" داد.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی