تمدید زمان صید ماهی در گیلان، به بهانه کرونا

با اشتراک گذاری، به ما کمک میکنید:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

به گفته عضو مجمع نمایندگان گیلان با رایزنی‌های متعدد با توجه به تعطیلی چندروزه صید به دلیل شیوع ویروس کرونا در گیلان تاریخ صید ماهی در این استان تا ۲۵ فروردین‌ماه تمدید شد.
اسدالله عباسی دقایقی پیش در گفت‌وگویی با بیان اینکه به صیادی باعث ایجاد اشتغال پایدار در استان گیلان می‌شود، اظهار کرد: ما در گیلان دارای نوار ساحلی بسیار زیادی هستیم که این امر منجر به افزایش صید ماهی در استان می‌شود به همین دلیل شغل اکثر مردم ساحل‌نشین گیلان صیادی است‌.

وی مهم‌ترین درخواست صیادان از نمایندگان را تمدید زمان صید در استان گیلان دانست و گفت: صیادان و شرکت‌های پره صیادی در طول این چند روز از بنده و مجمع نمایندگان گیلان درخواست‌های متعددی در خصوص تمدید صید ماهی را داشتند که رایزنی‌های بسیار زیادی در این خصوص انجام‌شده است.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان از موافقت شیلات کشور با تمدید مهلت صید ماهی در استان گیلان خبر داد و افزود: زمان صید ماهی د استان گیلان تا ۱۹ فروردین بوده است با رایزنی‌های بسیار زیاد شیلات کشور با تمدید زمان صید ماهی در استان گیلان تا تاریخ ۲۵ فروردین موافقت کرده و به‌زودی ابلاغ می‌شود‌.

عباسی با اذعان به اینکه با شیوع کرونا در کشور صیادان با مشکلاتی متعددی مواجه شدند، تصریح کرد: شغل صیادی فصلی بوده و صیادان در یک‌زمان مشخص می‌توانند به برای امرارمعاش خانواده خود تلاش کنند و با توجه به اینکه بسیاری از افراد ماهی‌های استخوانی صیدشده را به بازارهای محلی می‌آوردند و به دلیل تعطیلی بازارهای محلی در گیلان با مشکلاتی مواجه شدند.

وی با تأکید بر اختصاص بسته‌های حمایتی دولت به صیادان بیان کرد: هم‌زمان با شیوع کرونا کسب‌وکار صیادی در گیلان دچار مشکل و در مقاطعی تعطیل‌شده بود که در راستای حمایت از این عزیزان پیشنهاد‌هایی به دولت برای حمایت از صیادان شده است.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی