از طرح‌های اشتغالزای شیلات حمایت می‌کنیم

با اشتراک گذاری، به ما کمک میکنید:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

فرماندار ماهشهر گفت: اسکله صیادی بندر امام از وضعیت نامطلوبی برخوردار بود اما کمتر از ۶ ماه به همت رییس سازمان شیلات کشور وضعیت خوبی پیدا کرد که امروز شاهد افتتاح آن هستیم.

محسن بیرانوند امروز، ۱۶ بهمن ماه در مراسم افتتاح اسکله صیادی بندر امام خمینی (ع) اظهار کرد: با همت دکتر خون میرزایی معاون وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان شیلات کشور و حمایت های شورای راهبردی استان، وضعیت این اسکله متعادل شد.

به گزارش ایسنا، وی بیان کرد: اسکله صیادی بندر امام از وضعیت نامطلوبی برخوردار بود اما کمتر از ۶ ماه به همت رییس سازمان شیلات کشور وضعیت خوبی پیدا کرد که امروز شاهد افتتاح آن هستیم. انشاالله برای تکمیل اسکله حمایت می کنیم تا به هدف مورد نظر که رفع مشکلات جامعه صیادی است، برسیم.

فرماندار ماهشهر تصریح کرد: در جلسات آتی، شیلات طرحی را در زمینه اشتغالزایی ارائه دهد تا آن را در دستور کار قرار دهیم و اعتبار لازم را مصوب کنیم.

وی خاطرنشان کرد: معیشت مردم شهرستان بندر ماهشهر قبل از ایجاد صنعت، در حوزه صیادی بود اما نمی توانیم بگوییم این صنعت برای ما خیر و برکت نداشته است.

این مقام مسئول عنوان کرد: در کنار ایجاد صنعت، قطعاً یک سری مشکلات هم برای شهرستان بوجود آمده است ولی در مجموع این آمادگی را برای حمایت از شیلات جهت تصویب طرح های اشتغالزا داریم.

عادل دریس، مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان هم در این مراسم اظهار کرد: قبلا زیرساخت های لازم در حوزه صید ضعیف بود اما طی سال های اخیر توجه ویژه ای به این حوزه شده است.

 وی بیان کرد: اسکله ها در سال های اخیر در تقویت ذخایر آبزیان نقش مهمی داشته اند و این خود در معیشت جامعه صیادی موثر است.

وی افزود: تلاش مجموعه شهرستان این است که  مشاغل سنتی و با برکت، احیا و حرفه های جدید ایجاد شود.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

ویدئوی روز

سایت‌های هم‌خانواده

سایت فیش بیس fishbase.ir

سایت قزل آلا ghezelala.ir

سایت اسبله catfish.ir

سایت گیاهان آبزی aquatica.ir

سایت دانلود کتابهای شیلاتی infofish.ir

سایت ماهیگیری ورزشی angling.ir

سایت فیشری