کارگاه آموزش اطفاء حریق برای صیادان

با اشتراک گذاری، به ما کمک میکنید:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

- تعدادی از صیادان هرمزگان به مناسبت هفته پدافند غیرعامل(۸ تا ۱۴ آبان ماه)، در کارگاه آموزشی روش های اطفاء حریق و مانور مهار آتش شرکت کردند.

معاون برنامه‌ریزی و منابع شیلات هرمزگان روز دوشنبه درجمع خبرنگاران گفت: اجرای مانور اطفا حریق در بنادر صیادی، برگزاری دوره‌های آموزشی رعایت حریم مرزی، استانداردسازی اتاق سرور، آموزش بیماری‌های پرورش میگو با حضور مدرسان بین‌المللی، برپایی نمایشگاه پدافند غیرعامل از جمله برنامه‌های هفته پدافند غیرعامل است.

عبدالکریم ستوده، هدف از اجرای این برنامه‌ها برای صیادان را فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی بهره‌برداران برای ایجاد باور عمومی ضرورت پدافند غیرعامل دانست و افزود: اطلاع از تهدیدهای جنگ نرم دشمنان با آموزش، آگاهی و مقاوم‌سازی فرهنگی و اجتماعی جامعه امکان‌پذیر است.

وی بیان کرد: پدافند غیرعامل به مجموعه کارهای پیشگیرانه دفاعی و غیرنظامی که به جنگ‌افزار نیاز ندارد گفته می‌شود و با اجرای اصول آن میتوان از وارد شدن خسارت‌های مالی به تجهیزات و تاسیسات حیاتی کشور در شرایط بحرانی جلوگیری کرد که اصول پدافند غیرعامل در سه حوزه تخصصی سایبری، زیستی و فنی تعریف شده است.

ستوده تصریح کرد: پدافند غیرعامل نقش مهمی در افزایش امنیت و رفاه مردم دارد اما این موضوع تاکنون کامل و به درستی در جامعه معرفی نشده است.

هرمزگان با برخورداری از ۳۲هزار نفر صیاد و افزون بر ۴ هزار و ۵۰۰ فروند شناور صیادی،  قطب صیادی کشور محسوب می شود.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

ویدئوی روز

سایت‌های هم‌خانواده

سایت فیش بیس fishbase.ir

سایت قزل آلا ghezelala.ir

سایت اسبله catfish.ir

سایت گیاهان آبزی aquatica.ir

سایت دانلود کتابهای شیلاتی infofish.ir

سایت ماهیگیری ورزشی angling.ir

سایت فیشری