رفع مشکلات صیادان جاسک در دستور کار

با اشتراک گذاری، به ما کمک میکنید:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

بازرس کل استان هرمزگان در سفری به جاسک به‌منظور بررسی مشکلات صیادان از نزدیک، طی دیداری درخواست‌های  آنان را بررسی و اوامر مقتضی در راستای حل مشکلات صیادان صادر کرد.

به گزارش سایت فیشری و به نقل از ایسنا، در ادامه روند پیگیری مصوبات سفر استانی ریاست قوه قضاییه به استان و در راستای تأکیدات ریاست سازمان بازرسی کل کشور، رضا مختاری، بازرس کل استان در شهرستان جاسک حاضر و در جلسه‌ای با حضور فرماندار جاسک، مدیرکل شیلات و مدیران اجرایی مربوطه و همچنین نمایندگان جامعه صیادی مشکلات و دغدغه‌های صیادان این شهر را از نزدیک مشاهده و بررسی کردند.

بازرس کل استان هرمزگان در ابتدای جلسه با تبیین وظایف و اختیارات سازمان بازرسی به تشریح مسائل مختلف پیرامون وظایف این سازمان پرداخت و با اشاره به مشکلات مطرح‌شده صیادان شهرستان جاسک ضمن تأکید بر تسریع در انجام اقدامات اصلاحی، جدیت و بکار گیری تمامی همت مسئولین امر در پیگیری رفع مشکلات مردم را خواستار شد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: سازمان‌ها و دستگاه‌های مربوطه باید از تمامی ظرفیت‌های موجود جهت رفع هر چه سریع‌تر مشکلات صیادان استفاده کنند.

بازرس کل استان هرمزگان پس از شنیدن صحبت‌های نمایندگان جامعه صیادی در پایان اظهار کرد: مسائل و مشکلات مطرح‌شده نیاز به طرح و بررسی در کارگروه‌های تخصصی دارند که قطعاً مجموعه‌های ذی‌ربط این موضوع را به‌فوریت در دستور کار قرار خواهند داد و  بازرسی کل استان با تمام توان برای رفع مشکلات موجود صیادان شهرستان جاسک با توجه به تأکیدات رئیس قوه قضائیه که همان اجرای منویات مقام معظم رهبری در راستای جلب اعتماد عمومی جامعه و رضایتمندی مردم است، تلاش می‌کند و تا اتمام کار، بررسی‌ها و رسیدگی‌های شیلات استان را رصد و بر روند اجرای کار نظارت لازم را خواهند داشت.

به گزارش ایسنا، نمایندگان جامعه صیادی نیز در این دیدار در خصوص کشتی‌ها و شناورهای صید ترال و مجوزهای صادره و علاوه بر آن موضوع سوخت قایق‌های صیادی غیرمجاز مطالبی عنوان و درخواست‌هایی از بازرس کل مطرح نمودند و همچنین ضمن بیان اعتراض خود بر نحوه واگذاری اراضی جهت طرح‌های پرورش میگو  خواهان رسیدگی به واگذاری اراضی در سایت گاوبندی و روستای گزیر شدند.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

ویدئوی روز

سایت‌های هم‌خانواده

سایت فیش بیس fishbase.ir

سایت قزل آلا ghezelala.ir

سایت اسبله catfish.ir

سایت گیاهان آبزی aquatica.ir

سایت دانلود کتابهای شیلاتی infofish.ir

سایت ماهیگیری ورزشی angling.ir

سایت فیشری