قزوین،650هزار قطعه ماهی آکواریومی صادر می‌کند

با اشتراک گذاری، به ما کمک میکنید:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مدیر شیلات و آبزیان سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین اعلام کرد: سال گذشته از ماهیان زینتی تولیدشده ۶۵۰ هزار قطعه ماهی زینتی به مقصد کشورهای عراق، ارمنستان، گرجستان، کشورهای حاشیه خلیج‌فارس و ترکیه صادرشده است.

ایرج رحمانی مدیر شیلات و آبزیان سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: بر اساس برنامه پنج‌ساله باید ۴۸۴۸ تُن ماهی سردآبی و گرم‌آبی در استان تولید شود که در شش‌ماهه نخست سال جاری سه میلیون و ۴۳۵ هزار قطعه بچه‌ماهی در استخرهای پروش ماهی رهاسازی شد که بر این اساس ۲۶۶۶ تُن ماهی در مزارع پرورش ماهی  تولید شده است و تا پایان سال برداشت خواهد شد.

وی ادامه داد: سال گذشته ۲۷ میلیون و ۵۰۰ هزار قطعه ماهی زینتی در استان تولید و بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای سال جاری نیز تولید ۲۹ میلیون قطعه ماهی زینتی در استان هدف‌گذاری شده است.

مدیر شیلات و آبزیان سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین عنوان کرد: سال گذشته از ماهیان زینتی تولیدشده، ۶۵۰ هزار قطعه ماهی از جمله گونه‌های گوپی، گورامی، اسکار، آنجل و سورم از استان به مقصد کشورهای عراق، ارمنستان، گرجستان، کشورهای حاشیه خلیج‌فارس و ترکیه صادرشده است.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

ویدئوی روز

سایت‌های هم‌خانواده

سایت فیش بیس fishbase.ir

سایت قزل آلا ghezelala.ir

سایت اسبله catfish.ir

سایت گیاهان آبزی aquatica.ir

سایت دانلود کتابهای شیلاتی infofish.ir

سایت ماهیگیری ورزشی angling.ir

سایت فیشری