قزوین،650هزار قطعه ماهی آکواریومی صادر می‌کند

با اشتراک گذاری، به ما کمک میکنید:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مدیر شیلات و آبزیان سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین اعلام کرد: سال گذشته از ماهیان زینتی تولیدشده ۶۵۰ هزار قطعه ماهی زینتی به مقصد کشورهای عراق، ارمنستان، گرجستان، کشورهای حاشیه خلیج‌فارس و ترکیه صادرشده است.

ایرج رحمانی مدیر شیلات و آبزیان سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: بر اساس برنامه پنج‌ساله باید ۴۸۴۸ تُن ماهی سردآبی و گرم‌آبی در استان تولید شود که در شش‌ماهه نخست سال جاری سه میلیون و ۴۳۵ هزار قطعه بچه‌ماهی در استخرهای پروش ماهی رهاسازی شد که بر این اساس ۲۶۶۶ تُن ماهی در مزارع پرورش ماهی  تولید شده است و تا پایان سال برداشت خواهد شد.

وی ادامه داد: سال گذشته ۲۷ میلیون و ۵۰۰ هزار قطعه ماهی زینتی در استان تولید و بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای سال جاری نیز تولید ۲۹ میلیون قطعه ماهی زینتی در استان هدف‌گذاری شده است.

مدیر شیلات و آبزیان سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین عنوان کرد: سال گذشته از ماهیان زینتی تولیدشده، ۶۵۰ هزار قطعه ماهی از جمله گونه‌های گوپی، گورامی، اسکار، آنجل و سورم از استان به مقصد کشورهای عراق، ارمنستان، گرجستان، کشورهای حاشیه خلیج‌فارس و ترکیه صادرشده است.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی