استفاده از سربازان وظیفه در صنعت میگو

با اشتراک گذاری، به ما کمک میکنید:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

طبق تفاهم نامه‌ای که بین وزارت جهادکشاورزی و ستاد مشترک نیروهای مسلح منعقد شده است، از این پس سربازان وظیفه در هرمزگان پرورش میگو را فرا می‌گیرند.

رئیس گروه ترویج آبزیان شیلات هرمزگان روز شنبه در جمع خبرنگاران گفت: این تفاهم‌نامه در راستای آموزش حرفه و فن نیروهای وظیفه است که پس از پایان دوره خدمت می‌توانند بر اساس مهارت های کسب شده در فعالیت‌های شیلاتی مشغول به کار شوند.

محسن سالاری بیان داشت: اولین دوره آموزشی برای ۳۰ نفر از سربازان ناجا با همکاری شیلات و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی هرمزگان برگزار شد که در پایان گواهینامه آموزشی اعطا می شود.

وی خاطر نشان کرد: این دوره آموزشی می‌تواند زمینه‌ساز اشتغال علمی و پایدار را برای جوانانی که از دوره خدمت فارغ می‌شوند ایجاد کند.

این مقام مسوول، آمادگی گروه ترویج آبزیان شیلات هرمزگان را برای همکاری با همه ارگان ها و سازمان ها در خصوص مهارت آموزی و برگزاری دوره های آموزشی اعلام کرد.

بیش از ۲ هزار و ۸۳۰ هکتار از زمین‌های پرورش میگو در هرمزگان با ۱۵ سایت و ۲۳۹ مزرعه زیر کشت رفته و تا کنون ۱۷ مرکز تکثیر میگو فعال می‌باشد که یک هزار و ۴۰۰ میلیون بچه میگو تولید کرده‌اند و از این تعداد ۳۲۰ میلیون به استان‌های دیگر صادر شده است.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

ویدئوی روز

سایت‌های هم‌خانواده

سایت فیش بیس fishbase.ir

سایت قزل آلا ghezelala.ir

سایت اسبله catfish.ir

سایت گیاهان آبزی aquatica.ir

سایت دانلود کتابهای شیلاتی infofish.ir

سایت ماهیگیری ورزشی angling.ir

سایت فیشری