60 درصد کنسرو ماهی کشور در کنارک تولید می‌شود

با اشتراک گذاری، به ما کمک میکنید:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت:۶۰ درصد کنسرو ماهی کشور با برندهای مختلف در شهرستان کنارک تولید می شود .

 نادر میرشکار در دیدار با فرماندار شهرستان کنارک در رابطه با آخرین وضعیت استقرار صنایع در شهرستان و امکانات موجود در شهرک صنعتی کنارک مطالبی را مطرح کرد.

میرشکار افزود: شهرک صنعتی کنارک از فعال ترین شهرک های صنعتی استان است. این شهرک صنعتی بر مبنای مزیت ها و قابلیت های منطقه ایجاد شده و دارای امکانات مناسبی از جمله ( آب و برق ، شبکه جمع آوری فاضلاب و....) می باشد .

وی گفت: حدود 70 درصد واحدها، مرتبط با صنایع شیلاتی بوده و بیش 60 درصد کنسرو ماهی کشور با برندهای مختلف در این شهرستان تولید می شود و زنجیره صنایع مرتبط اعم پودر ماهی - سردخانه، انجماد، عمل آوری ماهی و میگو -یخسازی-لنجسازی-تولیدقوطی  کنسرو ماهی در این شهرک صنعتی کنارک استقرار یافته است .

در این جلسه یوسفی، فرماندار شهرستان کنارک نیز اعلام گفت: ضرورت دارد به منظور توسعه فعالیت های صنعتی ، برنامه ریزی لازم صورت پذیرد . و این فرمانداری آمادگی دارد جهت بررسی مسایل و مشکلات واحدهای تولیدی، میزبان برگزاری جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان دراین شهرستان باشد.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد

 


+ 0
+ 0

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

ویدئوی روز

سایت‌های هم‌خانواده

سایت فیش بیس fishbase.ir

سایت قزل آلا ghezelala.ir

سایت اسبله catfish.ir

سایت گیاهان آبزی aquatica.ir

سایت دانلود کتابهای شیلاتی infofish.ir

سایت ماهیگیری ورزشی angling.ir

سایت فیشری