60 درصد کنسرو ماهی کشور در کنارک تولید می‌شود

با اشتراک گذاری، به ما کمک میکنید:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت:۶۰ درصد کنسرو ماهی کشور با برندهای مختلف در شهرستان کنارک تولید می شود .

 نادر میرشکار در دیدار با فرماندار شهرستان کنارک در رابطه با آخرین وضعیت استقرار صنایع در شهرستان و امکانات موجود در شهرک صنعتی کنارک مطالبی را مطرح کرد.

میرشکار افزود: شهرک صنعتی کنارک از فعال ترین شهرک های صنعتی استان است. این شهرک صنعتی بر مبنای مزیت ها و قابلیت های منطقه ایجاد شده و دارای امکانات مناسبی از جمله ( آب و برق ، شبکه جمع آوری فاضلاب و....) می باشد .

وی گفت: حدود 70 درصد واحدها، مرتبط با صنایع شیلاتی بوده و بیش 60 درصد کنسرو ماهی کشور با برندهای مختلف در این شهرستان تولید می شود و زنجیره صنایع مرتبط اعم پودر ماهی - سردخانه، انجماد، عمل آوری ماهی و میگو -یخسازی-لنجسازی-تولیدقوطی  کنسرو ماهی در این شهرک صنعتی کنارک استقرار یافته است .

در این جلسه یوسفی، فرماندار شهرستان کنارک نیز اعلام گفت: ضرورت دارد به منظور توسعه فعالیت های صنعتی ، برنامه ریزی لازم صورت پذیرد . و این فرمانداری آمادگی دارد جهت بررسی مسایل و مشکلات واحدهای تولیدی، میزبان برگزاری جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان دراین شهرستان باشد.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد

 


+ 0
+ 0

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی