استفاده از بنادر صیادی قشم در گردشگری

با اشتراک گذاری، به ما کمک میکنید:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان گفت: بنادر صیادی رمچاه، سلخ و باسعیدو در جزیره قشم به دلیل جاذبه‌های دیدنی، به زیرساخت‌های گردشگری، ورزشی مجهز و چند منظوره می‌شود.

به گزارش سایت فیشری و به نقل از ایرنا، محمد جوانمرد روز شنبه ضمن بازدید از بنادر صیادی قشم افزود: ناوگان صیادی قشم با یک هزار و ۳۰۰ فروند شناور صیادی و افزون بر ۷ هزار نفر صیاد، سهم زیادی در صید و صیادی کشور و استان به خود اختصاص داده است.

وی با اشاره به اینکه صید از مشاغل گذشتگان مردم جزیره قشم بوده است بیان کرد: بنادر صیادی محور توسعه هر منطقه‌ای هستند و بهره برداران باید در زمینه‌های توسعه ورزشی، ایجاد زیر ساخت‌های گردشگری و جذب توریست نیز مشارکت داشته باشند.

این مقام مسؤول خاطر نشان کرد: توسعه فضای سبز، ایجاد بوستان خانواده و زمین ورزشی، بازسازی ساختمان اداری بندر، احداث فضای خدماتی برای تعمیر تور ماهیگیری و ارائه خدمات صیادی به قایق داران، تداوم برگزاری دوره‌های آموزشی از برنامه‌های بنادر صیادی در جزیره قشم است.

جزیره قشم با وسعت یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر مربع از تنگه هرمز به موازات ساحل جنوبی ایران به طول ۱۳۵ کیلومتر و عرض میانگین ۱۱ کیلومتر در خلیج فارس گسترده شده است و ۳۰۰ کیلومتر خط ساحلی دارد که شامل جزیره‌های هنگام و لارک می‌باشد.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی