111 میلیارد بودجه برای شیلات بوشهر

با اشتراک گذاری، به ما کمک میکنید:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

معاون برنامه ریزی و منابع اداره کل شیلات استان بوشهر گفت: از 2هزار و 35 میلیارد تومان اعتبار دور دوم سفر رئیس جمهوری برای اجرای 60 پروژه در استان، 111 میلیارد تومان به تقویت زیرساختهای شیلاتی در استان اختصاص یافته است.

به گزارش سایت فیشری و به نقل از ایرنا، محمد تخشا افزود: سهم اداره کل شیلات استان بوشهر از کل اعتبارات دور دوم سفر رئیس جمهوری به استان بوشهر 6 درصد و از تعداد کل پروژه ها 10 درصد است.
وی بیان کرد: این پروژه ها شامل تکمیل، بهسازی وساماندهی بنادرصیادی جفره، خورخان، عامری، دیر و دلوار810 میلیارد ریال و به منظورتکمیل زیرساخت های پرورش میگو درسطح 2 هزارهکتار300میلیارد ریال تخصیص یافته که باید در سال های 98 و 99به طور مساوی اختصاص داده شود.
معاون برنامه ریزی اداره کل شیلات استان بوشهر گفت: این حجم از اعتبار تخصیص یافته به این اداره کل بیش ازپنج برابر میانگین اعتبار اختصاص یافته به زیر ساخت های شیلاتی در سه سال اخیراست.
وی بیان کرد: با اجرای این طرح ها تولید آبزیان دراستان بوشهرشتاب بیشتری می گیرد و انتظارمی رود تولید آبزیان در مدت سه سال آینده به 100 هزارتن (60 هزار تن از دریا و 40هزار تن پرورش ماهی و میگو) برسد.
دور دوم سفر رئیس جمهوری به استان بوشهر در 26 اسفند سال 97 انجام و رهاورد این سفر برای مردم اجرای 60 پروژه با 2هزار و 35 میلیارد تومان اعتبار است.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی