با رعایت سلامت مولّد میگو، 50 درصد راه طی می شود

با اشتراک گذاری، به ما کمک میکنید:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

  مدیر کل دفتر بهداشت و مدیریت بیماری های آبزیان سازمان دامپزشکی کشور در نشستی با حضور مدیر کل شیلات استان گفت: پرورش دهندگان و تکثیر کنندگان میگو کشور ملزم به اجرای دقیق دستورالعمل الزامات بهداشتی و فنی تولید در مراکز تکثیر و مجتمع های پرورش میگو می باشد تا از ورود و شیوع بیماری های جلوگیری گردد.

 به گزارش سایت فیشری و به نقل از شیلات گلستان همچنین مدیر کل شیلات نیز با اشاره به تاکیدات دکتر قاجاری بر اجرای دقیق دستورالعمل های بهداشتی و فنی در مجتمع پرورش میگو گمیشان ، بیان داشت: سلامتی پیش مولد و مولد بسیار حائز اهمیت است. چرا که سلامت مولد این اطمینان را می دهد که میگوی سالمی تولید خواهد شد و در واقع با رعایت سلامت مولد 50 درصد راه طی می شود.
مهندس سید جواد قدس علوی نقش اطلاع رسانی و آموزش را در پیشگیری و مقابله با بیماری های میگو مهم دانست و خاطرنشان کرد: موضوعی که در اطلاع رسانی مهم است سیستم هشدار فوری است که با فعال کردن این سیستم از سوی مزرعه دار و مسئول فنی در زمان به وجود آمدن مشکل می توان سریعا اقدام کرد.
مدیر کل شیلات استان در پایان با تاکید بر رعایت الزامات بهداشتی توسط پرورش دهندگان اذعان داشت:پرورش دهندگان  با رعایت الزامات امنیت زیستی و تشخیص به موقع، با پایش و مراقبت، و اخذ گواهی سلامت آبزی که از سوی دامپزشکی صادر می شود نسبت به بهره برداری اصولی از نهادهای پرورش اقدام نمایند.

 

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

ویدئوی روز

سایت‌های هم‌خانواده

سایت فیش بیس fishbase.ir

سایت قزل آلا ghezelala.ir

سایت اسبله catfish.ir

سایت گیاهان آبزی aquatica.ir

سایت دانلود کتابهای شیلاتی infofish.ir

سایت ماهیگیری ورزشی angling.ir

سایت فیشری