تولید اتوواکسن آبزیان توسط دانشمندان موسسه رازی

با اشتراک گذاری، به ما کمک میکنید:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

بازرگان با اشاره به اهمیت روند تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی در عرصه تحقق شعار سال گفت: تولید اتوواکسن آبزیان با همت دانشمندان موسسه رازی گامی در جهت جهش تولید است.

« کامبیز بازرگان»طی نشست ارائه گزارش عملکرد مؤسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی که صبح امروز ۲۳ اردیبهشت به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، گفت: موسسه رازی در بدنه سازمان تحقیقات در انجام فعالیت های موسسه و نیز سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی نقش ویژه ای دارد که حاکی از نبودن رویکرد تجاری آن است.

رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی افزود: هدفمندسازی پروژه ها و تحقیقات در راستای اهداف موسسه یکی از بسترهای عملیاتی در جهت پیشبرد اهداف سازمان است.

وی با اشاره به اهمیت نقش بخش خصوصی فعال در زمینه حوزه تولید واکسن مطرح کرد: زمینه فعالیت به منظور تولید واکسن برای بخش خصوصی با توجه به جایگاه حاکمیتی و استراتژیک موسسه رازی وجود دارد.

بازرگان تصریح کرد: موسسه رازی متناسب با سیاست کلی و خط مشی اجرایی و تحقیقاتی در حوزه درآمد فروش دانش فنی فعالیت های شاخصی دارد که حائز اهمیت است.

در پایان رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی مطرح کرد: وضعیت پرورش ماهی در کشور با بن بست هایی مواجه شده بود که با اهتمام موسسه رازی در جهت پرورش ماهی از این وضعیت عبور کردیم.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی