از دستفروش، ماهی نخرید

با اشتراک گذاری، به ما کمک میکنید:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مدیرکل دامپزشکی کردستان گفت: مردم به منظور رعایت ضوابط بهداشتی و حفظ سلامت خود از خرید ماهی از دست‌فروشان دوره گرد خودداری کنند.

مجتبی ورمقانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این افراد و مکان‌های عرضه آنها بدلیل رعایت نکردن شرایط نگهداری و عرضه غیر بهداشتی ماهی موجب می‌شود ماهی در مدت زمان کمی فاسد و احتمال مسمومیت و آلودگی برای مصرف کننده بوجود آورد.

وی اضافه کرد: درخواست می‌شود مردم برای حفظ سلامت خود و خانواده از خرید ماهی از افراد دست فروش که اقدام به عرضه غیر مجاز ماهی می‌کنند به طور جدی خودداری کنند ضمن اینکه اداره کل دامپزشکی کردستان مراکز تهیه و عرضه فراورده‌های شیلاتی را در کنار مراکز تهیه و عرضه مواد خام دامی مورد نظارت و ارزیابی قرار می‌دهد.

ورمقانی یادآور شد: در آخرین اقدام دامپزشکی کردستان با همکاری دستگاه‌ها و نهادهای نظارتی مرتبط در شهرستان دیواندره از فعالیت برخی دستفروشان ماهی جلوگیری بعمل آوردیم.

مدیرکل دامپزشکی کردستان گفت: در نیمه اول امسال ۳۰۹ هزار و ۶۱۵ کیلوگرم انواع فرآورده‌های خام دامی غیرقابل مصرف در این استان کشف و ضبط شد.

وی تاکید کرد: این میزان موادم غیرقابل مصرف در قالب چهار هزار و ۷۷۵ مورد تخلف شناسایی شده در ۶۸ هزار و ۹۷۲ مورد بازدید دامپزشکی از مراکز عرضه، تولید و نگهداری فرآورده‌های خام دامی کشف شده است.

 

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

ویدئوی روز

سایت‌های هم‌خانواده

سایت فیش بیس fishbase.ir

سایت قزل آلا ghezelala.ir

سایت اسبله catfish.ir

سایت گیاهان آبزی aquatica.ir

سایت دانلود کتابهای شیلاتی infofish.ir

سایت ماهیگیری ورزشی angling.ir

سایت فیشری