عرضه ماهی در پیاده‌رو، تهدید سلامتی است

با اشتراک گذاری، به ما کمک میکنید:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مدیر شبکه بهداشت و درمان آستارا گفت: عرضه ماهی در پیاده‌روها به ویژه در شهر لوندویل، تهدیدی برای بهداشت و سلامت عمومی‌ است و نظارت و بازرسی بر آنها باید تشدید شود.

به گزارش سایت فیشری و به نقل از ایرنا، نظام عباسی روز یکشنبه افزود: دیروز جلسه ای با شرکت عوامل نیروی انتظامی، اتاق اصناف، شبکه دامپزشکی، شیلات و شهرداری لوندویل برای ساماندهی ماهی فروشان تشکیل و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

وی اظهار کرد: شهروندان بارها از عرضه ماهیان استخوانی، گرمابی و سردابی در پیاده روها و بوی تعفن آنها گلایه و انتقاد کرده اند و باید با ادامه عرضه غیر بهداشتی ماهی مقابله شود.

رئیس شبکه دامپزشکی آستارا نیز بر همکاری مستمر بازرسان اداره شیلات و شبکه بهداشت و درمان با دامپزشکی، به منظور تشدید بازرسی ها بر ماهی فروشان تاکید کرد.

حبیب بنی رستم اظهار کرد: در هفته گذشته حدود ۶۰ کیلوگرم انواع گوشت قرمز و ماهی استخوانی فاسد از مغازه ها کشف شد و در این رابطه سه متخلف به محاکم قضایی معرفی شدند.

بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت و پنج هزار واحد صنفی در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع و فصل صید ماهیان استخوانی دریای خزر، از اوایل مهرماه آغاز شده است.

 

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

ویدئوی روز

سایت‌های هم‌خانواده

سایت فیش بیس fishbase.ir

سایت قزل آلا ghezelala.ir

سایت اسبله catfish.ir

سایت گیاهان آبزی aquatica.ir

سایت دانلود کتابهای شیلاتی infofish.ir

سایت ماهیگیری ورزشی angling.ir

سایت فیشری