ظرفیت ناوگان صیادی چابهار را بیش از 10 هزار فروند است

با اشتراک گذاری، به ما کمک میکنید:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

صنعت لنچ سازی

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: صنعت لنج‌سازی یكی از صنایع مطرح این منطقه است كه در حال حاضر در زمینه بازاریابی باید بیشتر فعالیت كند.

به گزارش سایت فیشری و به نقل از ایسنا، علی اوسط هاشمی در ادامه خاطرنشان کرد: شیلات استان توانایی حضور در صید فراساحلی در آب های دور و بین الملل را در سال های اخیر به دست آورده است.

موقعیت چابهار در حوزه صید و صیادی موقعیت ممتازی به شمار می رود به گونه ای که شیلات چابهار توانایی حضور در صید فراساحلی (آب های دور و بین الملل) را در سال های اخیر به دست آورده و مراکز فرآوری و توسعه و تکثیر پرورش میگو را نیز در دست مطالعه و بهره برداری دارد.

هاشمی افزود: موقعیت ممتاز چابهار ایجاب می کند که این منطقه قطب تولیدات شیلاتی ایران باشد و می توان با ایجاد زیرساخت های صید و صیادی و صنایع تبدیلی و تکمیلی شیلاتی، فرآورده های شیلاتی ایران را که در کشورهای آسیای میانه بازارهای بزرگی دارد رونق بخشید.

وی ظرفیت ناوگان صیادی چابهار را بیش از 10 هزار فروند می داند و می افزایدعنوان کرد و افزود: هم اکنون فقط حدود دو هزار فروند صیادی در آب های ساحلی، آب های دور و اقیانوسی در حال صید و بهره برداری هستند و اغلب پایانه های صیادی به صادرات خام محصولات شیلاتی می پردازند که ارزش افزوده قابل توجهی را در پی ندارد.

طراحی گرافیک، طراحی لوگو، مهدی محجوب، طراحی سایت، طراحی بروشور و کاتالوگ، غرفه آرایی


+ 0
+ 0

نظرات  

 
+1 #1 TH TAN 1395-08-08 07:24
We are Malaysian importers of dried fish, including dried boiled anchovy
We want to import from Iran
If you can supply please contact us
Tel: +60192789762 or whatsapp

REGARDS/TH TAN
Translate

alaysian importers of dried fish, including dried boiled anchovy
We want to import from Iran
If you can supply please contact us
Tel: +60192789762 or whatsapp

REGARDS/TH TAN


Showing translation for malaysian importers of dried fish, including dried boiled anchovy We want to import from Iran If you can supply please contact us Tel: +60192789762 or whatsapp REGARDS/TH TAN
Translate instead alaysian importers of dried fish, including dried boiled anchovy We want to import from Iran If you can supply please contact us Tel: +60192789762 or whatsapp REGARDS/TH TAN
ما می خواهیم به واردات از ایران
اگر شما می توانید عرضه لطفا با ما تماس بگیرید
تلفن: +60192789762 یا Whatsapp
با احترام / TH TAN
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی