ممنوعیت صید میگو در بوشهر

با اشتراک گذاری، به ما کمک میکنید:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

سرپرست معاونت صید و بنادر ماهیگیری شیلات استان بوشهر گفت: صید میگو در آبهای خلیج فارس استان بوشهر تا ساعت ۲۴ روز پنج‌شنبه ۲۷ شهریورماه مجاز و از ۲۸ شهریور ممنوع است.

رضا جعفر ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه صید میگو از 13 مرداد ماه در آبهای خلیج فارس استان بوشهر آغاز شد اظهار داشت: زمان و پایان صید میگو با گشت تحقیقات پژوهشکده میگو و بررسی و کمیته صید میگو بررسی و تعیین می‌شود.

 
وی با اشاره به اینکه پایان صید میگو تعیین شده است افزود: بر اساس گشت تحقیقاتی پژوهشکده میگو  صیادان استان بوشهر تا ساعت 24 روز پنجشنبه 27 شهریورماه مجاز به صید میگو در آبهای خلیج فارس محدوده استان بوشهر هستند و از 28 شهریورماه صید میگو در استان بوشهر ممنوع است.
 
سرپرست معاونت صید و بنادر ماهیگیری شیلات استان بوشهر با بیان اینکه پیش بینی 1500 تن صید میگو شده بود گفت: تاکنون افزون بر 1800 تن میگو صید شده است که نسبت به سال قبل افزایش قابل توجهی دارد.
 
ابراهیمی تعیین و پایان صید میگو در راستای حفظ ذخائر آبزیان و جلوگیری از انقراض آنها انجام می‌شود خاطر نشان کرد: چون صید میگو از طریق و روش ترال انجام می‌شود و این روش صدمات جبران ناپذیری به زیستگاه آبزیان وارد می‌کند از این نظر زمان و پایان صید میگو با بررسی‌های دقیق علمی و تحقیقی انجام می‌شود تا به زیستگاه و ذخائر آبزیان صدمه وارد نشود.
 
وی،  با بیان اینکه در مجموع وضعیت صید میگو امسال بهبود یافته تصریح کرد: بیشتر صیادان از  میزان و تعیین زمان صید میگو رضایت دارند.
 
سرپرست معاونت صید و بنادر ماهیگیری شیلات استان بوشهر با اشاره به مشارکت  بیش از 780 شناور  سنتی در صید میگو تصریح کرد: در صید میگو صیادان استان بوشهر با  782 فروند لنج و قایق فعالیت می‌کنند.

 

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی