مجوز به کشتی‌های ترال دهن کجی به قوه قضائیه

با اشتراک گذاری، به ما کمک میکنید:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دبیر قرارگاه احمدی روشن استان سیستان و بلوچستان گفت: مجوز دادن به هفت کشتی ترالی که به کمک مافیای داخلی و معاون صید سازمان شیلات مجوز گرفته‌اند، دهن کجی به قوه قضائیه، مجلس و نیروی انتظامی است.

محمد جواد عمرانی، دبیر قرارگاه احمدی روشن استان سیستان و بلوچستان گفت: هفت کشتی ترالی که به کمک مافیای داخلی و معاون صید سازمان شیلات مجوز گرفته اند، می‌تواند دهن کجی بزرگی به قوه قضائیه، مجلس و نیروی انتظامی باشد.

عمرانی افزود: البته ۵ کشتی به لطف پیگیری‌ها توقیف شد، اما فعالیت دو کشتی دیگر همچنان به روال گذشته ادامه دارد. به گفته نیرو‌های امنیتی کشتی‌های صید ترال باید در فاصله ۱۲ مایلی ساحل حضور داشته باشند، اما بنا بر شواهد و اظهارات مردم محلی و نامه معاونت سازمان شیلات، مجوز فعالیت به کشتی‌های ترال در فاصله ۸ مایلی صادر شده است.

دبیر قرارگاه احمدی روشن استان سیستان و بلوچستان تاکید کرد: اگر بنا بر مجازات باشد، نهادی که به این کشتی‌ها مجوز فعالیت در فاصله ۸ مایلی را داده مستحق‌تر است. اصل کار مطالبه گری از سازمان شیلات می‌باشد.

وی خاطرنشان کرد: دانشجویان قرارگاه احمدی روشن تا هفته آینده مستند تراول را که در آن به اثرات مخرب صید ترال به زندگی اجتماعی و اقتصادی مردم بلوچ به دلیل از دست دادن شغلشان اشاره می‌شود، منتشر خواهند کرد. دانشجویان در نظر دارند تا برای جمع آوری اطلاعات بیشتر در این خصوص پا به عرصه بگذارند.

 

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی