اراضی پرورش میگو باید به افراد واجد شرایط واگذار شود

با اشتراک گذاری، به ما کمک میکنید:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: اداره کل شیلات هرمزگان به همراه فرمانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی ذیربط استان نسبت به رفع موانع توسعه طرح‌های پرورش میگو اقدام کند.

‌به گزارش سایت فیشری و به نقل از ایسنا، ‌ایرج حیدری در نشست بررسی مسائل و مشکلات و تعیین تکلیف واگذاری اراضی پرورش میگوی استان هرمزگان به متقاضیان، بیان کرد: شیلات هرمزگان به سرانجام رسیدن طرح‌های پرورش میگو در سطح استان را با جدیت دنبال کند و اگر موانعی در مسیر وجود دارد با همکاری مدیران دستگاه‌های اجرایی آنها را مرتفع سازند.

وی اظهار کرد: نیاز است اداره کل شیلات استان در حوزه پیگیری مسائل شیلاتی برنامه ‌و هدف مشخص ‌را دنبال کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: اراضی پرورش میگو باید به افراد واجد شرایط واگذار شود تا از مسائل و مشکلات بعدی در این زمینه پیشگیری به عمل آید.

حیدری تصریح کرد: شیلات استان برای رفع مسائل و مشکلاتی که در سطح شهرستان‌های تابعه استان نظیر قشم، سیریک، میناب و جاسک در زمینه توسعه طرح‌های شیلاتی به ویژه پرورش میگو وجود دارد، سریعا اقدام کند.

وی  با اشاره به لزوم تهیه اطلس اراضی پرورش میگوی استان، اظهار کرد: شیلات استان در روند تهیه این اطلس سرعت عمل بیشتری به خرج دهد تا این طرح در موعد مقرر آماده شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان با تاکید بر استفاده از ظرفیت فرمانداران در رفع مشکلات حوزه شیلات استان، عنوان کرد: در پیگیری مسائل و مشکلات طرح‌های پرورش میگو در سطح شهرستان‌های استان، شیلات از ظرفیت فرمانداران بهره ببرد و در این زمینه فرمانداران  از اختیارات کافی برخوردارند و مدیران دستگاه‌های اجرایی نظرات فرمانداران را در طرح‌ها لحاظ کنند.

حیدری با تاکید بر جانمایی مناسب طرح‌های توسعه و تکثیر میگو، افزود: سایت‌های تکثیر و پرورش میگو در سطح استان به ویژه شهرستان بندرعباس باید به گونه‌ای جانمایی شوند که مانع توسعه شهر نشوند.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی