درآمدهای ارزی ناشی از صادرات میگو به چرخه اقتصاد کشور بازگردد

با اشتراک گذاری، به ما کمک میکنید:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

درآمدهای ارزی ناشی از صادرات میگو به چرخه اقتصاد کشور بازگردد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: عرضه محصول میگو به بازار بورس زمینه‌ساز تسهیل بازاریابی این محصول و افزایش درآمدهای ارزی می‌شود.

به گزارش سایت فیشری و به نقل از ایسنا، ایرج حیدری در نشست تخصصی نمایندگان بورس با مدیران و بخش خصوصی استان با محوریت عرضه میگو در بورس با اشاره به اهمیت بازار بورس، اظهار کرد: عرضه میگو به  بورس روند بازاریابی  این محصول را در سطح ملی و بین‌المللی تسهیل خواهد کرد.

وی با اشاره به مزیت صادراتی میگو، اظهار کرد: میگو به‌واسطه ارزش غذایی بالایی که دارد دارای ظرفیت صادراتی بالایی است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان، تصریح کرد: توسعه صنعت میگو با هدف ایجاد اشتغال، افزایش تولید و تحقق درآمدهای ارزی در دستور کار قرار گیرد و این صنعت باید منافع ملی در زمینه افزایش درآمدهای ارزی را تأمین کند.

حیدری اضافه کرد: درآمدهای ارزی ناشی از صادرات میگو به چرخه اقتصاد کشور بازگردد تا این مهم زمینه‌ساز کاهش اتکا کشور به درآمدهای نفتی شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان تصریح کرد: واگذاری اراضی مختلف برای پرورش میگو و ارائه تسهیلات به متقاضیان پرورش میگو با هدف افزایش درآمدهای ارزی است و این مهم با تلاش محقق شود.

حیدری اظهار کرد: فعلان صنعت پرورش میگو از ظرفیت بازار بورس برای فروش محصولات تولیدی خود نهایت بهره را ببرند و این بازار می‌تواند بسیاری از دغدغه‌های تولیدکنندگان در زمینه بازاریابی محصولات تولیدی آن‌ها را مرتفع خواهد کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان بیان کرد: عرضه میگو در بازار بورس زمینه‌ساز رونق بیش‌ازپیش صنعت میگو در هرمزگان شود.

حیدری خاطرنشان کرد: با تلاش‌های صورت پذیرفته‌شده از سوی مدیریت عالی استان، جهاد کشاورزی و شیلات و سایر دستگاه‌های اجرایی صنعت میگو در هرمزگان در حال شکوفایی است و زمینه‌ساز تحقق سال رونق تولید در هرمزگان خواهد شد.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی