درآمدهای ارزی ناشی از صادرات میگو به چرخه اقتصاد کشور بازگردد

با اشتراک گذاری، به ما کمک میکنید:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

درآمدهای ارزی ناشی از صادرات میگو به چرخه اقتصاد کشور بازگردد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: عرضه محصول میگو به بازار بورس زمینه‌ساز تسهیل بازاریابی این محصول و افزایش درآمدهای ارزی می‌شود.

به گزارش سایت فیشری و به نقل از ایسنا، ایرج حیدری در نشست تخصصی نمایندگان بورس با مدیران و بخش خصوصی استان با محوریت عرضه میگو در بورس با اشاره به اهمیت بازار بورس، اظهار کرد: عرضه میگو به  بورس روند بازاریابی  این محصول را در سطح ملی و بین‌المللی تسهیل خواهد کرد.

وی با اشاره به مزیت صادراتی میگو، اظهار کرد: میگو به‌واسطه ارزش غذایی بالایی که دارد دارای ظرفیت صادراتی بالایی است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان، تصریح کرد: توسعه صنعت میگو با هدف ایجاد اشتغال، افزایش تولید و تحقق درآمدهای ارزی در دستور کار قرار گیرد و این صنعت باید منافع ملی در زمینه افزایش درآمدهای ارزی را تأمین کند.

حیدری اضافه کرد: درآمدهای ارزی ناشی از صادرات میگو به چرخه اقتصاد کشور بازگردد تا این مهم زمینه‌ساز کاهش اتکا کشور به درآمدهای نفتی شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان تصریح کرد: واگذاری اراضی مختلف برای پرورش میگو و ارائه تسهیلات به متقاضیان پرورش میگو با هدف افزایش درآمدهای ارزی است و این مهم با تلاش محقق شود.

حیدری اظهار کرد: فعلان صنعت پرورش میگو از ظرفیت بازار بورس برای فروش محصولات تولیدی خود نهایت بهره را ببرند و این بازار می‌تواند بسیاری از دغدغه‌های تولیدکنندگان در زمینه بازاریابی محصولات تولیدی آن‌ها را مرتفع خواهد کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان بیان کرد: عرضه میگو در بازار بورس زمینه‌ساز رونق بیش‌ازپیش صنعت میگو در هرمزگان شود.

حیدری خاطرنشان کرد: با تلاش‌های صورت پذیرفته‌شده از سوی مدیریت عالی استان، جهاد کشاورزی و شیلات و سایر دستگاه‌های اجرایی صنعت میگو در هرمزگان در حال شکوفایی است و زمینه‌ساز تحقق سال رونق تولید در هرمزگان خواهد شد.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

ویدئوی روز

سایت‌های هم‌خانواده

سایت فیش بیس fishbase.ir

سایت قزل آلا ghezelala.ir

سایت اسبله catfish.ir

سایت گیاهان آبزی aquatica.ir

سایت دانلود کتابهای شیلاتی infofish.ir

سایت ماهیگیری ورزشی angling.ir

سایت فیشری