گاز زدن ماهی خام در حمایت از شیلات

دلیپ ودآراچچی، نماینده مخالف پارلمان سریلانکا، که پیش از این به عنوان وزیر شیلات کشور فعالیت می‌کرد، در جریان کنفرانس خبری خود گفت که بیماری همه گیر کووید-۱۹ منجر به کسادی در صنعت ماهی سریلانکا که منبع اصلی درآمد این کشور است، شده است.

به نقل از پایگاه خبری یونایتد اینترنشنال، دلیپ ودآراچچی، نماینده مخالف پارلمان سریلانکا، که پیش از این به عنوان وزیر شیلات کشور فعالیت می‌کرد، در جریان کنفرانس خبری خود گفت که بیماری همه گیر کووید-۱۹ منجر به کسادی در صنعت ماهی سریلانکا که منبع اصلی درآمد این کشور است، شده است.

او در این کنفرانس خبری گفت: صنعت شیلات در سریلانکا از زمان شیوع ویروس کرونا به شدت آسیب دیده است. فروش ماهی و فرآورده‌های دریایی در کلمبو، پایتخت تجاری سریلانکا، کاهش چشمگیری داشته است.

دانلود کتابهای شیلات و آبزیان

این مقام 63 ساله، سپس گفت: من از مردم می‌خواهم که ماهی بخورند. نترسید ویروس کرونا از ماهی به شما منتقل نمی‌شود.

او در انتهای سخنان خود برای تاکید بر اظهاراتش یک ماهی خام را گاز زد و کمی از آنرا خورد تا به مردمش اطمینان دهد کرونا از ماهی منتقل نمی‌شود.

محصولات دریایی بزرگترین منبع درآمد در سریلانکا محسوب می‌شود، ولی با شیوع ویروس کرونا و انتشار برخی شایعات در خصوص انتقال این ویروس از طریق محصولات دریایی، مصرف آن به شدت کاهش یافته است.

طراحی گرافیک مهدی محجوب