مهارت‌آموزی پرورش میگو در هنرستان‌های هرمزگان

 رئیس گروه ترویج شیلات و آبزیان شیلات، از آغاز کلاس های مهارت آموزی رشته پرورش میگو هنرستانها در سال تحصیلی جدید خبر داد.

محسن سالاری با اشاره به ظرفیت های خوب شیلاتی استان هرمزگان و همچنین نیاز این استان به تربیت نیروی انسانی در بهره برداری از این ظرفیت ها گفت: با هماهنگی مرکز تحقیات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان و آموزش و پرورش استان این دوره از مهارت آموزی با بهره گیری از کارشناسان خبره شیلات به عنوان مربی و مدرس با آغاز سال تحصیلی جدید شروع شد.

دانلود کتابهای شیلات و آبزیان

وی با بیان اینکه اشتغال و داشتن شغل مناسب و مرتبط با تحصیلات همواره از دغدغه بوده است گفت : بدون شک این دوره آموزشی می تواند زمینه ساز اشتغال علمی و پایدار را برای این عزیزان فراهم سازد.

محسن سالاری آموزش و پرورش نیروی انسانی کارآمد را یکی از مهمترین عوامل توسعه خواند و افزود: در همین راستا برگزاری دوره های آموزشی و ارتقای سطح علمی بهره برداران و کارشناسان شیلاتی همواره یکی از اولویت های پیش روی شیلات هرمزگان قرار گرفته است که هم اکنون با همت مدیر کل شیلات هرمزگان به بحث اموزش نوجوانان و جوانان نیز ورود کرده است.

رئیس گروه ترویج شیلات و آبزیان شیلات تصریح کرد :شیلات هرمزگان آماده همکاری با کلیه نهادها و سازمان های مهارت آموز و یا مرتبط در راستای برگزاری دوره های آموزشی مورد استفاده در شیلات و حوزه های مرتبط است.

 

 

طراحی گرافیک مهدی محجوب